Astrologia

Astrologia to bardzo szczegółowa i pasjonująca sfera wiedzy, którą należy do kompetencji parapsychologii. Jest to nauka, mądrość, która dowodzi, że wszelkie detale składające się na otaczający nas świat to jeden sprzężony ustrój, obopólnie na siebie oddziaływający.

Ziemia, która jest elementem wszechświata odbiera interakcje kosmiczne. Co więcej, wszelkie elementy na ziemi, zatem przyroda ożywiona oraz nieożywiona także są podległe emanacjom kosmicznym.

Ludzie, jako że są żywym organizmem, także podlegają wszystkim prawom natury zarówno ziemskiej jak i kosmicznej.

Astrologia w ciągu wieków, rozdzieliła się na poniższe działy:

1. Astrologia urodzeniowa /natalna/ to nauka skupiona na indywidualności rasy ludzkiej. Jest najbardziej popularna i wydaje sie mieć największy autorytet. Jej fundament jak i każdego innego obszaru astrologii, stanowi horoskop urodzeniowy /radix/.
Dzięki niemu jesteśmy w stanie szczegółowo przedstawić cechy fizyczne i mentalne jednostki, zdefiniować jego usposobienie i jej progresywne ukierunkowanie.
Kosmogram radixowy przedstawia uzdolnienia człowieka, ich rozkwit na przestrzeni całego żywota oraz metoda i zakres ich ewentualnej eksploatacji.

Pokazuje emanacje człowieka z otaczającą go światem, sposób reakcji jednostki na niego. Pokazuje także na ukierunkowania chorobowe, cechy rodowe i multum innych.
Nie zapominajmy jednak, że horoskop urodzeniowy na niczym nie zaważa. Horoskop urodzeniowy, wskazuje tylko potencjał, przeszkoda, perturbacje, ułatwienia etc. To od nas samych zależy jak przeżyjemy nasze życiem, jak wykorzystamy zdobytą mądrość na swój temat i z jakich zdolności skorzystamy.

2. Astrologia porównawcza to dyscyplina, która bada relacje ludzi i ich wpływ na siebie nazwajem. Wiedza ta tyczy się takich zagadnień jak związek małżeński, partnerstwo, spółki etc.

3. Astrologia mundalna,  trudni sie kwestiami państw, nacji oraz kataklizmami żywiołowymi na ziemi.

4. Astrometerologia - dzięki niej możemy wyjaśnić wpływy planetarne na warunki meteorologiczne.

5. Astrologia medyczna - zapewnia wiedze o strukturze naszego organizmu czy pierwotnych inklinacjach do chorób oraz definiuje podatności na nie.

6. Astrologia horarna - pozwala nam obrać najlepszy czas na jakiś projekt, zanim jeszcze on wykiełkuje, np. zakup domu czy samochodu, otwarcie spółki, wejście w związek małżeński itp. Wybierając z rozmysłem najodpowiedniejszy czas, sprawiamy, że nasze ambicje pozostają niesprzeczne z aktualnym układem planetarnym, a “gwiazdy” zaczynają nam sprzyjać.

7. Astrologia prognostyczna - pozwala zobaczyć jutrzejsze zdarzenia w naszym życiu, dzięki czemu stosowana jest do różnorakich prognoz. Uwzględnia wiele sposobów, które ułatwiają osiągnięcie różnych obliczeń i analiz w zależności od konieczności: m-c, rok, na dane miejsce itp.

 

 

Strona Główna
Oferta
Kursy Szkolenia
Tarot
Astrologia
Jasnowidzenie
Parapsychologia
Numerologia
Bibliografia
Kontakt:
02-507 Warszawa
ul.Wołoska 82 m.55
(vis a vis szpitala MSWiA)
Telefony:
(22) 425-58-58
kom. 501-22-84-88
Informacje i zapisy w godz:
09.00 - 21.00 /pon-pt/
10.00 - 20.00 /sob-ndz/
Tarot, wróżka Warszawa